OptikSU Okuma Tarama Ölçme-Değerlendirme Okuma-Raporlama Deneme Sınavı Branş Sınavı KKT Sınavı TEOG Sınavı YGS Sınavı KPSS Sınavı

OptikSU akıllı telefon, tablet(Android ve OIS İşletim sistemli) ve tarayıcı (scanner)da optik formların okutulmasını sağlar.

OptikSU ile her türlü optik formu okuyabilirsiniz. Yeni puan sistemine göre hazırlanmıştır. Her sektördeki kurum ve kuruluşların kolayca kullanabileceği bir uygulamadır.


SU YAYINLARI ve UYGUN AKADEMİ PROJELERİ


OptikSU Okuma ve Tarama uygulaması 19 yıllık Sadık Uygun Yayınları tecrübesinin bir ürünüdür.
Sadık Uygun Yayınları olarak varlığımızın nedeni; evrensel boyutta bilgi üretmek, bilimin sınırlarını ilerletmek, çağdaş, bilimsel, eleştirel, aydın ve yaratıcı düşünebilen insanlar yetiştirmektir. Her bireyin eğitim alma hakkı olduğuna inanıyoruz. Bu düşünceyle öğrencilerimizin nerde eğitim almak istiyorlarsa o yerlere girmesini sağlayacak eğitim araçları üretiyoruz. Bunu yaparken yanında öğretmeni olmayan birini düşünerek kendi kendine öğreten, Milli Eğitim Temel Kanunu hükümlerine birebir uyumlu kaynaklar hazırlıyoruz.

Sadık Uygun Yayınları ve Uygun Akademi olarak bilimsel, çağdaş, yaratıcı ve teknolojiyi yakından takip eden ve Ar‐Ge çalışmaları ile teknoloji üreten bir firma modelini benimsemektedir. Bütün ürünlerinde mükemmelliğin ölçüsü uluslararası düzeydir.

SU Yayınları ve Uygun Akademi alanlarındaki en iyi uzmanlarla çalışmaya devam ederek, Türkiye’deki en kaliteli ve en güvenilir eğitim teknolojileri geliştiren firma olarak yanınızda olmayı amaçlar.
OptikSU Okuma-Tarama ve Uygun Akademi bir Sadık Uygun markasıdır.